Replies: 1 comment 3 replies
-
|
Я думаю, что русский предпочтителен, так как данный сервис актуален только для РФ. Readme на английском я сделал по привычке... |
Beta Was this translation helpful? Give feedback.
3 replies
Sign up for free
to join this conversation on GitHub.
Already have an account?
Sign in to comment
Uh oh!
There was an error while loading. Please reload this page.
-
Which language should be preferred here in discussions, commit messages and pull requests - english или русский?
Beta Was this translation helpful? Give feedback.
All reactions